Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

14 czerwca – Grzybice skóry i paznokci – Katarzyna Kłosińska

14 czerwca, 2023 @ 20:00 - 22:00

Szkolenie ,,Grzybice skóry i paznokci’’ dedykowane jest specjalistom podologom chcącym zwiększyć swoje kompetencje zawodowe oraz wiedzę na temat rozpoznawania, różnicowania, a także postępowania w przypadku grzybic skórnych oraz paznokciowych.  Celem szkolenia jest pokazanie uczestnikom skutecznego sposobu prowadzenia terapii w gabinecie podologicznym z wykorzystaniem odpowiednich produktów.

  • Koszt szkolenia to 200 zł.
  • Czas trwania (w zależności od liczby kursantów oraz zadawanych pytań) – 1,5h/2h

Dodatkowe informacje:

Do każdego szkolenia z wyjątkiem ,,Rola podologa w opiece nad pacjentem podochirurgicznym’’ posiadamy kartę wywiadu oraz procedurę zabiegową którą otrzymują kursanci po szkoleniu online. Rola podologa to zaawansowane szkolenie, wymaga dużej wiedzy i indywidualnego podejścia do każdego przypadku – po tym szkoleniu kursanci otrzymują ogólne ,,materiały szkoleniowe’’.

Opis grupy szkoleniowej:

PodoEdukacja to profesjonalna grupa szkoleniowa oferująca indywidualne oraz grupowe szkolenia podologiczne dedykowane osobom początkującym, a także zaawansowanym. Nasi szkoleniowcy to specjaliści posiadający ogromną wiedzę praktyczną, wykładowcy na licznych konferencjach, kongresach i targach na terenie całej Polski oraz zagranicznych krajów.

Szkolenia online dedykowane są osobom początkującym, kosmetologom oraz specjalistom podologom, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę oraz kompetencje zawodowe. Różnorodna tematyka pozwala na dobór szkolenia adekwatny do swoich umiejętności. Szkolenia odbywają się cyklicznie, w każdą środę o godzinie 20.00.

Zapisy na webinary prowadzimy drogą mailową : podoedukacjakontakt@gmail.com.

Zapisy trwają do godziny 14.00, dnia w którym odbywa się szkolenie online.

Szczegóły

Data:
14 czerwca, 2023
Godzina:
20:00 - 22:00

Miejsce wydarzenia

ZOOM